Spoznajte výhody betónových plotov

Betónové ploty majú viacero výhod, preto sú tak obľúbené. Betónové ploty sú lacné a umožnia vytvoriť bezpečný a súkromný priestor pre vašu záhradu, terasu, dvor alebo iný priestor.

Dokonalý vzhľad

Betónové ploty majú inovatívny vzhľad. Môžu dokonale imitovať kameň alebo drevo. A čo viac, ich povrchovú úpravu je možné farebne upraviť do požadovaného farebného odtieňa. Jednoducho tak vytvoríte estetickú synergiu celého exteriéru. Betón nebude pôsobiť chladne, ak si vyberiete z rôznych tvarov, farieb a povrchových úprav.

Nenáročná údržba

Robustné betónové ploty poskytnú súkromie a vyžadujú si minimálnu údržbu. Samozrejme je na vás, ako dokončíte vzhľad plotu. Môže byť ukrytý napríklad pod brečtanom alebo môžete kombinovať rôzne drevené dekoratívne prvky.

Inštalácia betónového plota

Ak sa chystáte umiestniť betónový plot, musí byť pevne uchytený v zemi . V plote s konvenčnými betónovými platňami sú stĺpiky, medzi ktorými sú platne umiestnené, upevnené v zemi betónom . Stĺpiky musia byť dostatočne hlboké, aby poskytovali dostatočnú pevnosť.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Máte záujem postaviť betónový plot? Vyžiadajte si cenovú ponuku od Remu – špecializovaný dodávateľ kvalitných betónových plotov aj vo vašom okolí. Využiť môžete praktickú kalkulačku na výpočet ceny betónového plota ,môžete napísať mail info@remu.sk alebo neváhajte telefonicky kontaktovať zákaznícku linku +421 905 469 003 – cenová ponuka je nezáväzná.

Typ a rozmery sú hlavné parametre, ktoré ovplyvňujú náklady na váš projekt betónového plotu. Na prípravu rozpočtu je však potrebné určiť ďalšie prvky:

  • Výška.
  • Príprava pôdy.
  • Povrchová úprava a štýl.
  • Konfigurácia pozemku.

Rada na záver: ohraničením pozemku betónovým plotom obmedzíte riziko vniknutia neželaných osôb. Ochránite svoj majetok a vaša rodina bude v bezpečí. Plot vás tiež bude chrániť pred hlukom z ulice.