Poznáte spoločnosť Blachotrapez?

Tak ako väčšina úspešných firiem, aj spoločnosť Blachotrapez vznikla z malej, ale prosperujúcej rodinnej firmy manželov z Poľska. Jan a Teresa Luberdovi založili v roku 1969 klampiarsku firmu, ktorá sa zaoberala montážou strešných krytín a žľabov vlastnej výroby. Vďaka svojim kvalitným výrobkom, húževnatosti majiteľov a pracovitosti zamestnancov si veľmi rýchlo získala na trhu vedúcu pozíciu a z malej rodinnej firmy sa tak stala veľká výrobno-obchodná spoločnosť s viacerými výrobnými halami na území Poľska, s množstvom predajných pobočiek roztrúsenými v Poľsku aj po celej Európe.

Firma Blachotrapez kráčala malými krokmi k veľkým úspechom

Najväčší rozmach dosiahla firma práve v období veľkého stavebného boomu, keď bol po strešných krytinách obrovský dopyt a jedinou možnosťou bolo udržať s ním krok. Otváranie nových výrobných hál a zamestnávanie stále väčšieho počtu pracovníkov do výroby nielenže spoločnosti Blachotrapez zabezpečilo dominantné miesto na trhu, ale dopyt po jej výrobkoch už dávno presiahol hranice Poľska. Navyše spoločnosť Blachotrapez ako prvá na svete zavádza do výroby svojich strešných krytín nový materiál – aluzinok. V porovnaní s hliníkovými plechmi je podstatne kvalitnejší a trvácnejší, čo prispelo k ďalšiemu nárastu predaja. V roku 2005 vzniká prvá slovenská pobočka spoločnosti Blachotrapez a neskôr aj 33 ďalších otvorených predajní tak hasí smäd obyvateľstva po kvalitnej strešnej krytine aj v našej krajine.

Čo nám Blachotrapez ponúka

Či už patríte k minimalistom, zástancom tradičnej architektúry, alebo hľadáte nové, moderné a technologicky vyspelé produkty, v portfóliu spoločnosti Blachotrapez si nájde každý to svoje. Strešné krytiny tejto značky dokážu napodobniť tak škridlovú strechu, ako aj šindľovú. Množstvo farebných prevedení a doplnkov, ako sú žľaby, plechy či vonkajšie parapety, doladí každú strechu či samotnú budovu k dokonalosti. Vďaka jednoduchej montáži, množstvu variantov a prevedení sa tak sortiment spoločnosti teší veľkej obľube u nás aj vo svete.

Ak teda raz nastane ten správny čas na novú strechu či plot, jednou z možností je aj kvalitná strešná krytina od spoločnosti Blachotrapez. Kvalita, ktorá stojí na kvalitných materiáloch, moderných technologických postupoch a v neposlednom rade je podložená pracovitosťou a húževnatosťou slovanského národa. Aj to môže byť tá správna voľba pre vás.