Nožnicový stan poslúži ako záhradný altánok – dočasný, aj trvalý

Nevrhajte sa hneď do stavby trvalého záhradného altánku. Nie vždy máme jasné miesto, kam s ním. Záhradu je potrebné nechať trochu vyrásť, a až potom sa rozhodnúť, kam s altánkom. Často to nie je miesto priamo vedľa tomu. Tam nám stačí jednoduché otvorené posedenie, prípadne posedenie s markízou. Veď pred nečasom to máme domov na dva kroky.

Čo ale robiť do doby, než naša záhrada vyrastie do krásy a budeme sa môcť vrhnúť na stavbu altánku? Využite dokonalé zázemie, ktoré ponúkajú nožnicové stany. Jednoducho ich postavíte aj zložíte. Sú veľmi ľahké, takže s nimi dokážu manipulovať aj ženy či väčšie deti. Stany sú pritom veľmi trvanlivé a rozhodne vydržia viac než bežné slnečníky. A keď sa niečo predsa len pokazí? Nemusíte hneď kupovať nový záhradný stan. Expodom.sk je pripravený vám kedykoľvek dodať potrebné diely.

Veľkosť altánku takmer na mieru

Záhradný altánok v podobe nožnicového stanu sa vám kedykoľvek prispôsobí svojou veľkosťou. Môže rásť vašimi potrebami. Nožnicové stany sa totiž dajú navzájom spojovať do väčších celkov. Okrem nepremokavej strechy naviac môžete, ale nemusíte, používať bočné látkové panely. Na druhú stranu, keď ich necháte deťom pomaľovať fixkami na textil, môžu vypadať neuveriteľne pôvabne.

Nožnicové stany sa ponúkajú v rozmeroch – 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 3×4,5 m a 6×3 m. A všetky sa dajú navzájom spájať do väčších celkov. Na výber je niekoľko farieb. Volíte si tiež typ konštrukcie – pevnú oceľovú, hliníkovú, alebo profi hexagónovú.

Praktický pomocník do rodiny

Nožnicový stan poslúži na záhrade u rodinného domu, na chalupe, ale smelo ho môžete využiť aj ako promo stánok či predajný stánok, pokiaľ podnikáte. Praktický stan jednoducho zabalíte a na jeho prepravu nepotrebujete žiadnu dodávku. Vojde sa skutočne do každého osobného automobilu.