Vyskúšajte si malotraktor priamo na vašom hospodárstve

Keď do čohosi máme investovať o niečo viac, väčšinou sme na pochybách, či sa to skutočne oplatí. Preto oceníme možnosť si to najskôr vyskúšať, až potom za to zaplatiť. Uvažujete nad kúpou malotraktora? I ten môže prejsť drobnou previerkou priamo na vašom políčku, no pri značke malotraktorov Branson je jasné, že si spolu budete dobre rozumieť.

Potrebujem malotraktor

Stále viac sa v dnešnej dobe presviedčame, že na niektoré činnosti jednoducho nestačíme a potrebujeme pomoc techniky. Ušetríme tak nielen množstvo času, ale určite aj síl a máme istotu, že robota bude vykonaná precíznejšie ako tá manuálna. Podobne to funguje i na našich hospodárstvach, bez ohľadu na to, či si obrábaním pôdy zarábame na živobytie, alebo je to súčasť nášho životného štýlu v rámci úsilia o potravinovú sebestačnosť. Chov domácich zvierat a pestovanie ovocia či zeleniny je totiž ešte stále v móde. Preto každý hospodár potrebuje dobrého spoločníka k svojej práci. Ponuka dnešných malotraktorov je našťastie taká bohatá, že si ľahko nájdete skvelý stroj vhodný na skladovanie v garáži alebo aj v stodole. Všetko závisí od toho, aký výkon očakávate od kompaktného traktora či akú veľkú pôdu potrebujete opracovať.

Traktory, ktoré sú v súčasnosti na predaj, prekvapia veľkou multifunkčnosťou a tým, že sú využiteľné v každom ročnom období. Pohon 4×4, čelné nakladače či zadné trojbodové závesy sú k nim dodávané bežne. Sú navrhnuté tak, aby poskytli plynulú jazdu pri čo najmenšej spotrebe paliva. Už si len premyslieť, aké príslušenstvo by sa vám zišlo k modelu malotraktora, ktorý ste si vyhliadli. Zberače trávy, rozmetadlá, mulčovače, rotavátory, podkopy s bočným posuvom, sadzače a vyorávače zemiakov, riadkovače či radlice na sneh, pluhy, štiepkovače, bočné bubnové kosy, zberače trávy či prepravné boxy… Toto všetko môže byť súčasťou vášho malotraktora a uľahčiť vám práce na dvore či na poli v hocijakom ročnom období.

Kde majú kvalitné traktory na predaj

Multifunkčné malotraktory nie sú len vybájené, skutočne existujú. Stačí natrafiť na toho správneho predajcu. Férové spoločnosti poskytnú nielen kvalitný záručný a pozáručný servis, ale takisto možnosť si traktory, ktoré majú na predaj, aj vyskúšať priamo na vašom vlastnom pozemku. To je šanca, ktorej sa treba chytiť. Zistíte, či sa s traktorom zmestíte na vlastný pozemok, do garáže či stodoly, spoznáte jeho vlastnosti a silu a spýtate sa odborníka na všetko potrebné k jeho používaniu či starostlivosti oň. Predajňa Kocht ako jediný oficiálny dovozca ponúka na predaj značku renomovaných malotraktorov Branson, a s nimi aj možnosť vyskúšať si ich priamo na vašom hospodárstve. Aj na platbe sa dá férovo dohodnúť, tak načo váhať? Záhradkárska sezóna sa už rozbehla!