Spánok nebol nikdy pohodlnejší – čalúnená posteľ vás príjemne prekvapí

Túžite po novej pohodlnej posteli a neviete, ako si vybrať tú správnu? Nájsť ideálnu posteľ, ktorá spĺňa všetky požadované kritériá je niekedy naozaj zložité. Stavte na čalúnenú posteľ, ktorá splní vaše predstavy o štýlovej a kvalitnej posteli.

Prečo je čalúnená možnosť tá správna voľba?

Kto by nechcel mať na ružiach ustlané, však? Čalúnená posteľ predstavuje spojenie príjemného s užitočným. Výhodou tohto typu postele je vysoký komfort a tiež originálny, elegantný vzhľad. Dominantou čalúnenej postele je veľké dizajnové  čelo, o ktoré sa môžete pohodlne oprieť napríklad pri sledovaní televízie alebo čítaní vašej obľúbenej knihy. Keď je reč o čele, tak je dôležité spomenúť to, že okrem pohodlia a neprehliadnuteľného dizajnu chráni stenu za posteľou pred poškodením.

Posteľ je už na pohľad veľmi komfortná, mäkká a navyše čalúnenie je jemné a príjemné na dotyk. Výhodou je aj to, že nemá ostré hrany, ktoré sú typické pre drevené postele. Túto “vlastnosť” zabrániť úrazom oceníte pri náhodných nárazoch do postele. Čalúnená posteľ teda poskytuje maximálny komfort. Ďalším benefitom je, že posteľ nevŕzga a po dlhé roky si zachováva svoju stabilitu. Naopak drevená posteľ sa zvykne časom opotrebovať a spánok vám narúša nepríjemné vŕzganie.

Čalúnené postele sa vyznačujú svojou dlhou životnosťou s roštom buď s kovovou alebo drevenou konštrukciou a lamelami. Postele disponujú veľkým úložným priestorom, ku ktorému máte ľahký prístup vďaka pružinovému systému. Dostupné sú jednolôžkovej čalúnenej postele ako aj manželské čalúnené postele s veľkorysým úložným priestorom. Niektoré typy majú v cene zahrnuté aj toppery či matrace.

Štýlový dizajn, ktorý si viete doladiť podľa vašich predstáv

Každý zákazník iste ocení možnosť výberu postele na mieru, obzvlášť ľudia s estetickým cítením. Čalúnené postele sú moderné, elegantné a môžete si ich prispôsobiť presne podľa vášho štýlu. K dispozícii je široká škála farieb a rôzne poťahy. Spálňa je miestom odpočinku a relaxácie a práve preto sú veľmi obľúbené neutrálne farby, ktoré sa ľahko kombinujú s posteľnou bielizňou, vankúšmi a interiérovými doplnkami.

Postele môžu byť potiahnuté látkou, velúrom alebo ekologickou kožou. Vďaka tomu môžete svoju spálňu zahaliť do minimalistického, útulného, klasického, ale aj štýlového dizajnu. Práve detaily dotvárajú celok ako napríklad čelo na čalúnenej posteli VENEZIA zdobené kryštálikmi z brúseného skla, ktoré dodávajú posteli punc jedinečnosti.