Premiére – bývajte ihneď

Uvažujete nad vlastným bývaním, no nemôžete nájsť vhodný pozemok na stavbu rodinného domu? A keď ho aj máte, tak vás zase odrádzajú komplikácie spojené so stavaním? Možno by vám viac pasovalo bývanie v byte…

Ak plánujete kúpiť byt v Bratislave, skúste si zarezervovať prehliadku vzorového bytu v obytnom dome Premiére. Nasledujúce riadky poodhalia, prečo by ste nad touto možnosťou nemali váhať.

1 až 4-izbové byty pre všetkých

Premiére je 23-podlažný projekt, ktorý si našiel svoje miesta na Šancovej ulici v Starom Meste v Bratislave. K dispozícii sú tu apartmány, štúdiá i byty s vlastnou lodžiou, terasou alebo balkónom. Výmera najmenších bytíkov presahuje 30 metrov štvorcových, tie najväčšie však ponúknu viac ako 120 metrov štvorcových obytnej plochy.

3-podlažná garáž vybavená nabíjacími stanicami

Premiére ponúka vskutku zaujímavé byty na predaj v Bratislave. Môžete sa tešiť na skvelé dispozičné riešenie priestoru, krásny výhľad z ktoréhokoľvek poschodia a tiež na praktickú garáž v podzemí. Tri poschodia parkovacích miest ocení každý vlastník automobilu; dokonca aj toho, ktorý poháňa elektrina – k výbave garáže totiž patria aj nabíjacie elektrostanice. Ak ale automobil nevlastníte a po veľkom meste sa radšej presúvate hromadnou dopravou, určite vás poteší dostupnosť hneď niekoľkých zastávok MHD.

Veľmi dobrá občianska vybavenosť a dostupnosť služieb

Byty v Bratislave, ktoré sú súčasťou komplexu  Premiére, patria k atraktívnym artiklom aj vďaka samotnej lokalite, respektíve občianskej vybavenosti. Staré Mesto je jednou z najvyhľadávanejších lokalít na bývanie v Bratislave a Šancová ulica, kde sa objekt nachádza, poskytuje prakticky všetky potrebné služby. V blízkosti Premiére nájdete obchody, reštaurácie, oddychové zóny, ale aj zdravotnícke zariadenia, poštu a mnoho ďalších.