Dva typy moderných schodov, ktoré vyniknú v moderne zariadených interiéroch  

Pri projektovaní rodinného domu je potrebné nič neunáhliť a všetko konzultovať s architektmi, resp. s firmou, ktorej dávame navrhovať náš nový domov. Aj keď vo viacerých mestách a obciach máme možnosť skôr vidieť moderné bungalovy, mnohé rodiny ale aj tak uprednostňujú stavbu poschodových rodinných domov.

Aby sme sa ale mohli dostať na vyššie poschodia, musíme si dať navrhnúť aj schodište, ktoré nám umožní prekonávať výškové rozdiely v našom novom domove.

Práve tieto dva typy moderných schodov, ktoré vám predstavíme, sa tešia momentálne veľkej obľube. Sú totiž štýlové a nadčasové.

Moderné schody z troch materiálov

Do moderne ladených interiérov sa perfektne hodia moderné schody, ktoré sú vyrobené z troch materiálov. Na prvý pohľad sa môže jednať o kombináciu nekombinovateľných materiálov, avšak ak si to dáme všetko dokopy a uvidíme finálny výsledok, prekvapí nás tá krása. Moderné schody sú vyrobené z dreva, skla a kovu. Chladné a teplé materiály vytvárajú spolu celok, ktorý bude tvoriť krásnu dominantu interiéru, ktorá bude pútať pohľady všetkých, čo k vám zavítajú.

Kov a sklo pôsobia chladne, ale drevo je prírodný materiál, ktorý tieto dva materiály spojí do celku a výsledný efekt bude čarovný

Nechajte si vyrobiť nové moderné schody z týchto troch materiálov slovenskej firme, ktorá sa vám vyhrá s detailami. Vyrobia vám originálne moderné schody, ktoré nikde inde neuvidíte. Budú totiž robené vám na mieru.

Betónové schody s moderným dreveným obkladom

Ak vás moderné schody z troch materiálov príliš neoslovili, môžno vás osloví druhý obľúbený typ schodov. Jedná sa o betónové schody s moderným dreveným obkladom schodov. Moderný obklad na schody v interiéri z kvalitného dreva je nadčasový, trváci a hlavne na dotyk príjemný. Keďže sa jedná o prírodný materiál, ktorý je na dotyk a pohľad príjemný, dávajú mu prednosť práve pred studeným obkladom, dlažbami.

Zdroj obrázka:

Autor:  Photographee.eu / Shutterstock.com