Hľadáte kvalitný autoservis alebo chcete kúpiť nové auto? Máme pre vás tip!

V Žiline nájdete centrum predaja a servisu talianskych áut. Pokiaľ vás už omrzelo spoliehať sa na neautorizovaných predajcov a servisných technikov, ktorí si zapýtajú nemalé peniaze aj za najmenšie opravy, je tu pre vás autorizovaný servis a predaj v Autobechhi s viac ako desať ročnou praxou.

Prevažne sa v tomto servise zameriavajú na talianske značky, ale ich portfólio bolo v roku 2015 rozšírené aj o značku KIA, vďaka ktorej otvorili aj samostatnú prevádzku vybavenú najnovšími technológiami pre servis týchto vozidiel.Najnovšie pribudli aj značky JEEP a Abarth, ktorý sa na strednom Slovensku predáva jedine v Autobecchi.

Vybavenie autoservisu

Najnovšie technológie zahŕňajú automatickú umývaciu linku, ktorá je šetrná k vašej karosérii vďaka penovým, jemným kefám, ale aj lakovňu s použitím PPG lakovacích materiálov. Nájdete tu aj klampiarenskú dielňu s rovnacou stolicou, ktorá vám narovná poškodené plechy. Rozsiahlosť tohto servisu je preukázateľná až osemnástimi zdvihákmi, takže sa nemusíte báť o zdĺhavé čakanie na opravu vášho vozidla. Počas prehliadky vám zadarmo otestujú brzdy, svetlá, tlmiče a taktiež vám spravia aj geometriu vozidla.

Široké portfólio

Autobechhi ako autorizovaný predajca disponuje širokým portfóliom a predáva značky ako Fiat, Fiat Professional a Alfa Romeo. K dispozícii majú v ponuke viaceré modely z každej značky. Patria medzi nich aj elektromobily a hybridy. Vystavené si ich môžete prísť pozrieť osobne v predajni v Žiline. Ochotní pracovníci servisu vám radi poradia a poskytnú aj doplnkové služby ako napríklad online objednanie testovacej jazdy alebo poistenie.

Požičovňa

Pokiaľ nedisponujete vlastným vozidlom, ale radi by ste využili tento rýchly spôsob dopravy, v Autobecchi si môžete požičať auto na niekoľko hodín, dní, či mesiacov. Požičiavajú rôzne modely, takže ak chcete niektorý z nich len tak vyskúšať alebo máte akékoľvek iné špecifické požiadavky, požičanie vozidla môže byť pre vás jedinečným riešením.

Jediný predajca značky JEEP v Žiline

Od roku 2021 je táto značka súčasťou koncernu STELLANTIS, poskytuje komfort a úspornosť každému nadšenému vodičovi, má výborné terénne schopnosti a na Slovensku je považovaný za symbol terénnych áut.

V Autobecchi sa ďalej rozvíjajú a poskytujú zákazníkovi individuálny prístup. Sú krajskými víťazmi v kategórii Autorizovaní predajcovia 2020.